Co na Tebe prozradí datum tvého narození

28. března 2007 v 18:02 |  !!Zajímavosti!!
Zeptej se doma, ve kterém dni v týdnu ses narodil(a). Pokud si to už máma nebude pamatovat, tak to neva. Zjistíš to jednoduše, například když na počítači rozklikneš v pravém spodním rohu hodiny a navolíš se datum a rok svého narození komlp ti ukáže, co tenkrát bylo za den..

PONDĚLÍ
Kdo se narodil v pondělí, je pod silným vlivem měsíce.
Vlastnosti: Pondělní lidé mají spoustu fantazie a jsou velmi citliví, empatičtí a kreativní. Ale protože jsou snadno ovlivnitelní, nejsou zrovna vždycky spolehliví. Kromě toho můžou být často taky nálodoví. Ve věcech lásky jsou ale hodně romantičtí, láskyplní a něžní.
Kdo se jak ke komu hodí:
Přátelsky si pondělní lidé rozumí především s lidmi narozenými ve středu, pátek a sobotu. Hádky hrozí s úterními typy. V lásce by to mělo klapnout se čtvrtkem.

ÚTERÝ
Lidé narození v úterý sbírají sílu od Marsu.
Vlastnosti: Úterní lidé mají velkou spoustu energie. Jsou odvážní, rázní, samostatní a upřímní. Často se zastávají slabších.Občas se ale dokážou chovat velmi impulzivně a dokážou být velmi vznětliví. Když se zamilují, jsou bouřilí a vášniví.
Kdo se ke komu jak hodí: Úterní a čtvrteční lidé jsou skvělí kámoši, teda jednoduše klape všechno. Velkou lásku můžou zažít s pátečními partnery. Problémy zato hrozí s nedělními lidmi.

STŘEDA
Merkur řídí život všech, co se narodili ve středu.
Vlastnosti: Středeční lidé jsou neúnavní. A díky tomu jsou taky občas dost povrchní. Ani ve věcech lásky se nechtějí podřídit pevnému poutu. Dokážou být v jedné sekundě šarmantní a v té další odmítaví. Vyjít s nimi proto není vždycky zrovna dvakrát snadné.
Kdo se jak ke komu hodí: Středeční lidé si rozumí naprosto skvěle se čtvrtečními a ostatními středečními lidmi, ale zato s nedělí to zrovna moc neklape. Když se zamilují, padne jejich volba většinou na pondělní nebo páteční typy.

ČTVRTEK
U všech lidí narozených ve čtvrtek, udává tón Jupiter.
Vlastnosti: Čtvrteční lidé jsou srdeční, optimističtí a hodně společenští. Vždycky mají obrovské plány, kloní se ale k tomu je přeceňovat. Díky tomu můžou občas na ostatní působit dost arogantně. Rádi flirtují a nikdy se nenechají omezovat.
Kdo se jak ke komu hodí: Nejlepší kámoše se čtvrtkaři hledají mezi nedělními lidmi. Stresují se zato nejvíc se sobotňáky. V lásce jim to bude rozhodně nejvíc klapat s pondělky a pátky.

PÁTEK
Planeta lásky Venuše předurčila pátečním lidem obrovskou míru kreativity a harmonie.
Vlastnosti: Většina lidí, narozených v pátek, se věnuje umění. Obvykle jsou mírumilovní, ale čas od času dovedou být taky hodně tvrdohlaví. Občas je pro ně těžké pro něco se rozhodnout. Ve vztahu je pro "pátečníky" nejdůležitější harmonie.
Kdo se jak ke komu hodí: Se sobotňáky neumí moc dobře vycházet, ale zato se středečními, čtvrtečními, pátečními a nedělními lidmi jim to klape skvěle. V lásce pro ně hrají největší roli lidé narození v pondělí.

SOBOTA
Saturn ovládá život a osud všech narozených v sobotu.
Vlastnosti: Sobotní lidé jsou spolehliví, i když na první pohled můžou působit dost uzavřeně. Ale za touto nepřístupností se skrývá cílevědomý a hluboce přemýšlivý charakter. V lásce jsou absolutně věrní.
Kdo se jak ke komu hodí: V sobotu narození lidičky vycházejí nejlépe jak v přátelství, tak v lásce především s pondělními lidmi, ale také s nedělňáky si rozumí skvěle. S úterními a v pátek narozenými namají prakticky nic společného a nemají si co říct.

NEDĚLE
Kdo se narodil v neděli, toho život provází Slunce.
Vlastnosti: Otevření a sebevědomí nedělňáci si většinou připadají jako něco víc a očekávají, že ostatní jim to budou dávat patřičně najevo. Pokud mají dostatek obdivu, jsou dobrosrdeční a velkorysí. Když se zamilují, jsou hodně něžní a totálně oddaní.
Kdo se ke komu jak hodí: Dav nedělňáci -ne to nejde dobře dohromady. Ale se středečními, čtvrtečními a sobotními lidmi je to v pohodě. Lidé narození v úterý je buď milují nebo nenávidí. Velké city si ale nedělňáci schovávají pro pátečníky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama