NUMEROLOGIE! Co Ti prozradí číslo tvého mobilu

28. března 2007 v 18:08 |  !!Zajímavosti!!

NUMEROLOGIE! Co ti práskne číslo mobilu!

Chceš se dozvědět víc o svém miláčkovi nebo o sobě? Koukni na číslo mobilu! Rozlušti jeho kód a zjisti, co znamená! Jak na to? Nejdřív si napiš na papír celé číslo mobilu, včetně předvolby operátora. Tvoje číslo telefonu je například: 777 123 456 A teď přichází chvilka matematiky-sčítej jednotlivá čísla tak dlouho, dokud ti nevyjde jen jedna číslice. U výše uvedeného čísla by to vypadalo takhle: 7+7+7+1+2+3+4+5+6 = 42
4+2 = 6
Numerologické číslo tohoto mobilu je 6! Teď už jen zbývá se mrknout, co to pro jeho majitele znamená..

1)Pro tebe: energická!
Jako sebevědomá, kreativní a nezávislá holka potřebuješ telefon na to, aby ses domluvila s kamarády a zjistila, co se kde právě děje. Mobil je pro tebe hlavně prostředek komunikace. Rozhodně se ale nenecháváš terorizovat jeho neustálým zvoněním. Takže, když jsi na rande nebo chceš mít klídeček, prostě ho vypneš.
Pro něj: akční typ!
Stále je v obraze a má chuť se pouštět do nových věcí. Svým mobilem si organizuje volný čas. V partě většinou udává směr, protože svou energií všechny strhne - i po telefonu. Ale hodiny telefonovat, to není nic pro něj. Ví, co chce a jak to dostane, a většinou jde rychle k věci. Mimochodem, to poslední platí i pro jeho styl flirtování.

2)Pro tebe: romantička!
S tebou se dá hodiny telefonovat. Jsi připravená okamžitě pomoci, dokážeš se do druhého vcítit a jsi skvělý posluchač. Přátelství, city, romantika a láska jsou pro tebe velmi důležité. Druzí tě ale snadno zraní a bohužel někdy jsi bohužel celkem žárlivá. Málokdy převezmeš iniciativu, ale zaručeně budeš mít radost, když ti někdo zavolá nebo pošle SMS.
Pro něj: gentleman!
Poznáš ho už podle tónu vyzvánění jeho mobilu, protože bude určitě tak hudební a romantický jako on. Tenhle kluk je citlivý a hodný, odvážný, jenže někdy taky dost pohodlný. Se svojí přítelkyní povede dlouhé a něžné telefonáty-hlavní ale je, že u toho může pohodlně ležet na gauči.
3)Pro tebe: udáváš trend!
Život bez mobilu by pro tebe jako trendy holku byl nepředstavitelný. Ty a tvůj mobil jste nerozluční. Flirt bez erotických SMS by pro tebe byl jen z půlky tak hezký. Kromě toho musíš stále vědět, co se děje ve vaší partě. Telefonovat s tebou, to je fakt sranda, ráda si povídáš, sršíš vtipem a šarmem a víš, co právě letí.
Pro něj: cool týpek!
Pokud by mobilní telefon ještě neexistoval, tenhle kluk by ho určitě vymyslel. Je vtipný, chytrý a trochu uzavřený. Bez svého mobilu by byl vyřízený. Jak jinak by se mohl sejít s klukama, esemeskovat s nějakou sladkou holkou, zjistit, kdo vede poslední hitparády a být k dosažení pro všechny okolo?
4)Pro tebe: spolehlivá!
Jako pro rozumnou a svéhlavou holku, je pro tebe mobil čistě užitkový předmětem. Nic víc, ale taky nic míň. Mobil je pro tebe praktickou věcí, barva a tvar tě nezajímá. Důraz naopak nkladeš na funkci a určitě znáš všechny výhodné tarify. Když ale telefonuješ se svým klukem nebo kamarádkou, cena hovoru tě nezajímá, jsi tady vždycky pro ně.
Pro něj: plánovač!
Telefonát s ním je většinou velmi krátký, protože tenhle zdrženlivý kluk se čtyřkou umí počítat a ví kolik to stojí. Je naprosto spolehlivý. Když slíbí, že přesně v 10 zavolá, tak to taky udělá. A zaručeně přijde včas na rande. S mobilem plánuje svoje rande a schůzky, povídá si raději z očí do očí.
5)Pro tebe: free girl!
Volnost a svoboda jsou pro tebe, podnikavou holku, hodně důležité. To je taky jeden z důvodů, proč si vážíš svého mobilu. Telefonuješ celkem ráda, ale tvoje nevázonost je pro tebe na prvním místě. A tak se často stane, že svůj mobil prostě vypneš a celé dny nejsi pro své kamarády ani svého přítele k zastižení.
Pro něj: dobrodruh!
Tenhle kluk hrozně rád něco podniká, je hodně aktivní a neustále na cestách. A jeho veselý a poměrně barevný mobil má pořád u sebe. Má rád změnu, zná 1000 lidí, ale málokomu z nich zavolá, protože na to je často příliš zaneprázdněný. Která ho uloví, bude se s ním rozhodně bavit a nikdy si nebude stěžovat na nudu.

6)Pro tebe: dobrá duše!
Jsi velmi milá a ochotná holka a pro každého máš chvilku čas. Ráda nasloucháš a jsi oblíbená. Aby tě tvojí přátelé mohli kdykoli zastihnout, máš mobil stále s sebou, i na svých oblíbených dlouhých procházkách. Kromě toho by mohl zavolat kluk tvých snů a to bys rozhodně nechtěla propásnout, protože láska pro tebe opravdu moc znamená.
Pro něj: miláček!
Tenhle romantický a velkorysý kluk je velmi milý a mazlivý. Kromě toho ale trochu stydlivý a svéhlavý. V telefonu zní často nervózně a se záznamníkem moc rád nemluví. Je to však dobrý posluchač. Pokud se uprostřed noci potřebuješ vyplakat, zavolej mu. A kromě toho, nikdo nepíše tak hezké a romantické SMS jako on.
7)Pro tebe: tajemná!
Kdo zná tvoje telefoní číslo, ten se má, protože ty ho dáváš jen málokomu. Po telefonu působíš sice celkem rezervovaně, ale co se přátelství a lásky týče, jsi schopná hlubokých citů. Protože se zajímáš o magii i o tajemný význam čísel, je dobře možné, že jsi si svoje telefoní číslo vybrala vědomě.
Pro něj: tichá voda!
U tohohle kluka platí-tichá voda břehy mele. Telefonování s ním není zrovna jednoduché, protože on toho moc nenamluví. Ale pozorně poslouchá a hodně o tom přemýšlí. Pokud najdeš téma, které ho zajímá, poznáš, že je to chytrý týpek. Když je opravdu zamilovaný, podaří se mu časem překonat i svoji zdrženlivost. Pak ti bude po telefonu šeptat sladké komplimenty.
8)Pro tebe: super holka!
Jsi sympatická a taky silná osobnost, to se pozná i po telefonu. Telefonuješ ráda, ale máš pro to většinou nějaký důvod. Dokážeš prosazovat svá přání. Mít mobil je pro tebe samozřejmostí-jak jinak bys mohla být dostupná pro všechny svoje obdivovatele?!
Pro něj: svůdník!
Kluk, který přesně ví, co chce. Když telefonuje, klade důraz na to, aby to nebylo jen povrchní blablabla. Ačkoli dokáže být opravdu šarmantní, je to s ním někdy taky dost těžké. Skoro vždycky si totiž musí prosadit svou. Ale při jeho telefonátu se stejně začneš tetelit radostí, protože nikdo nezní tak sexy a svůdně jako on.
9)Pro tebe: idealistka!
Máš hlavu plnou ideálů, za které bojuješ. Ráda s kamarády po telefonu diskutuješ o všech svých plánech. Telefon taky často používáš k tomu, abys ostatní získala pro nějakou dobrou věc. Většinou s tebou každý dobře vyjde, ale protože na sebe a na ostatní kladeš vysoké nároky, dokážeš ostatní někdy pěkně stresovat. Desetiminutový vzkaz na záznamníku bude s největší pravděpodobností od tebe.
Pro něj: záchranář!
Tenhle kluk je hodně sympatický a otevřený- i po telefonu. Svůj mobil používá většinou k tomu, aby informoval své kamarády, kde a kdy se koná další demonstrace za záchranu velryb. A protože je velmi ohleduplný, zavolá, pokud by měl na rande přijít o pět minut později.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama